TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: German
et: Saksa keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Catalan
et: Katalaani

en: Basque
et: Baski keel

en: Galician
et: Galeegi keel
