TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Language
ja: 言語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Live
ja: ライブ

en: German
ja: ドイツ語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Catalan
ja: カタロニア語

en: Basque
ja: バスク語

en: Galician
ja: ガリシア語
