TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: German
kk: Неміс

en: Russian
kk: Орыс

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш

en: Catalan
kk: Каталан

en: Basque
kk: Баск

en: Galician
kk: Галисия
