TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Basque
km: ​​បាស្កេ

en: Galician
km: ហ្គាលីស្យាន
