TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Language
nl: Taal

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: German
nl: Duits

en: Norwegian
nl: Noors

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Russian
nl: Russisch

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Basque
nl: Baskisch

en: Galician
nl: Galicisch
