TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: German
oc: Alemand

en: Russian
oc: Rus

en: Basque
oc: Basc
