TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Language
ru: Язык

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Commerce
ru: Торговля

en: Live
ru: Действующий

en: German
ru: Немецкий

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Russian
ru: Русский

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Catalan
ru: Каталанский

en: Basque
ru: Баскский

en: Galician
ru: Галисийский
