TPV CECA (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Basque
ug: باسك تىلى
