Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Continue
ast: Siguir

en: Filter
ast: Filtru

en: System
ast: Sistema
