Rules Essentials (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: System
bo: མ་ལག

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Status report
bo: གནས་ཚུལ་སྙན་ཞུ

en: - Choose -
bo: - འདེམས་པ། -
