Rules Essentials (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Path
cs: Cesta

en: Component
cs: Komponenta

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Filter
cs: Filtr

en: Add condition
cs: Přidat podmínku

en: Add action
cs: Přidat akci

en: Conditions
cs: Podmínky

en: System
cs: Systém

en: Events
cs: Události

en: Clone
cs: Klonovat

en: Operator
cs: Operátor

en: Threshold
cs: Práh

en: Negate
cs: Negovat

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: List position
cs: Pozice v seznamu

en: Status report
cs: Hlášení stavu

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

[ctx: Plural]
en: Enabled
cs: Zapnuto
