Rules Essentials (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Save
eu: Gorde

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Component
eu: Osagaia

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: System
eu: Sistema

en: Events
eu: Gertaerak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Rules
eu: Erregelak

en: Status report
eu: Egoera txostena

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -
