Rules Essentials (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Conditions
mr: अटी

en: Negate
mr: रद्द
