Rules Essentials (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: System
ne: प्रणाली

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Status report
ne: स्थिति रिपोर्ट
