Rules Essentials (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (56 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Save
oc: Enregistrar

en: Schedule
oc: Planning

en: Path
oc: Camin

en: Event
oc: Eveniment

en: Continue
oc: Contunhar

en: Filter
oc: Filtrar

en: Conditions
oc: Condicions

en: System
oc: Sistèma

en: Events
oc: Eveniments

en: Clone
oc: Clonar

en: Rules
oc: Règlas

en: Negate
oc: Invèrse

en: Identifier
oc: Identificant

en: Rule
oc: Règla

en: Status report
oc: Tablèu de bòrd

en: Scheduled evaluation date
oc: Data d'avaloracion planificada

en: Rules Scheduler
oc: Planificador de prètzfaches

en: Add event
oc: Apondre un eveniment

en: Delete a scheduled task
oc: Suprimir un prètzfach planificat

en: Scheduled date
oc: Data planificada

en: Scheduled date and time stamp
oc: Data e ora de planification

en: User provided identifier
oc: Identificant provesit per l'utilizaire

en: ID to recognize this specific scheduled task
oc: Identificant per reconnaître aquesta prètzfach planificat spécifique

en: - Choose -
oc: - Causir -

en: Delete scheduled tasks
oc: Suprimir los prètzfaches planificats

en: Reload form
oc: Recargar lo formulari

en: Schedule component evaluation
oc: Planifier l'avaloracion del component

en: Rules scheduler
oc: Planificador de règlas

en: Task identifier
oc: Identificant de prètzfach

en: You have to specify at least either a component or a task identifier.
oc: Vos cal especificar al mens siá un component siá un identificant de prètzfach.

en: Delete tasks by component name
oc: Suprimir los prètzfaches per nom de component

en: Select the component for which to delete all scheduled tasks.
oc: Seleccionatz lo component per lequel il faut suprimir totas los prètzfaches planificats.

en: Delete tasks
oc: Suprimir des prètzfaches

en: All scheduled tasks associated with %config have been deleted.
oc: Totas los prètzfaches planificats associadas amb %config son estadas suprimidas.

en: Are you sure you want to delete the scheduled task %id?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo prètzfach planificat %id ?

en: Task %tid has been deleted.
oc: La prètzfach %tid es estada suprimida.

en: Component %label has been scheduled.
oc: Lo component %label a été planifié.

en: The component for which scheduled tasks will be deleted.
oc: Lo component per lesquelles los prètzfaches planificats seràn suprimidas.

en: All tasks that are annotated with the given identifier will be deleted.
oc: Totas los prètzfaches que son annotées amb l'identificant donat seràn suprimidas.

en: Scheduled Rules components
oc: Components de Rules planifiés

en: Scheduled Rules components that are executed based on time and cron
oc: Los components planifiés de Rules executats en foncion de la data/ora e del cron

en: The internal ID of the scheduled component
oc: L'identificant (ID) interne del component planifié

en: Component name
oc: Nom del component

en: The name of the component
oc: Lo nom del component

en: Matching text
oc: Tèxte correspondant

en: The component %config does not exist.
oc: Lo component %config existís pas.

en: A string used for identifying this task. Any existing tasks for this component with the same identifier will be replaced.
oc: Una cadena utilizada per identifier aquesta prètzfach. Tota prètzfach existenta per aqueste component amb lo meteis identificant serà remplaçada.

en: Note that component evaluation is triggered by <em>cron</em> – make sure cron is configured correctly by checking your site's !status. The scheduling time accuracy depends on your configured cron interval. See <a href='@url'>the online documentation</a> for more information on how to schedule evaluation of components.
oc: Notatz que l'avaloracion de component es déclenchée pel <em>cron</em> – asseguratz-vos que lo prètzfach planificat (cron) es configurada corrèctament en vérifiant lo !status de vòstre site. La precision del temps de planification dépend de l’interval configurat dins lo cron. Consultar la <a href='@url'>documentacion en linha</a> per mai d'informacions sus lo biais de planifier una avaloracion de components.
