Rules Essentials (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
