Rules Essentials (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Filter
sq: Filtri

en: System
sq: Sistemi

en: Status report
sq: Raporti i gjendjes
