Tracardi (1.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Events
fa: رویدادها

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Apply
fa: تایید

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد

en: Personalization
fa: سفارشی سازی

en: Cookie name
fa: نام کوکی
