Tracardi (1.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Apply
gu: લાગુ કરો
