Tracardi (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Events
he: אירועים

en: Authentication
he: הזדהות

en: Apply
he: החל

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Personalization
he: התאמה אישית

en: Page view
he: תצוגת דף
