Tracardi (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Apply
hi: लागू करें

en: Plugins
hi: प्लगिन्स

en: Personalization
hi: निजीकरण
