Tracardi (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Percent
hu: Százalék

en: Events
hu: Események

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Page view
hu: Oldalnézet
