Tracardi (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Preview
it: Anteprima

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Apply
it: Applica

en: Plugins
it: Plugin

en: Personalization
it: Personalizzazione
