Tracardi (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Preview
ja: プレビュー

en: Percent
ja: パーセント

en: Events
ja: イベント

en: Authentication
ja: 認証

en: Apply
ja: 適用

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Personalization
ja: 個人用設定
