Tracardi (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Personalization
jv: Personalisasi
