Tracardi (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು
