Tracardi (1.0.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Percent
pl: Procent

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Page view
pl: Widok strony
