Tracardi (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.
