Tracardi (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
