Tracardi (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever
