Tracardi (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Apply
bg: Търси

en: Personalization
bg: Персонализация
