Tracardi (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ
