Tracardi (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Events
cs: Události

en: Authentication
cs: Ověření

en: Apply
cs: Použít

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Personalization
cs: Přizpůsobení
