Tracardi (1.0.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Preview
da: Gennemse

en: Percent
da: Procent

en: Events
da: Begivenheder

en: API Username
da: API brugernavn

en: API Password
da: API adgangskode

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Apply
da: Udfør

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Personalization
da: Personalisering
