Tracardi (1.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Events
eu: Gertaerak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
