Tracardi (1.0.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Apply
fi: Käytä

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Personalization
fi: Personointi

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
