Tracardi (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna
