Tracardi (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում
