Tracardi (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: Percent
is: Prósent

en: Events
is: Viðburðir

en: Apply
is: Virkja
