Tracardi (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
