Tracardi (1.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച
