Tracardi (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
