Tracardi (1.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Percent
mr: टक्के
