Tracardi (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Apply
nn: Bruk
