Tracardi (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Events
oc: Eveniments

en: Apply
oc: Aplicar

en: Personalization
oc: Personalizacion
