Tracardi (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Events
sk: Udalosti

en: Authentication
sk: Overenie

en: Apply
sk: Použiť

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Personalization
sk: Personalizácia
