Tracardi (1.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Percent
sv: Procent

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Apply
sv: Applicera

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.

en: Personalization
sv: Personalisering

en: API URL
sv: URL för API

en: Cookie name
sv: Namn för cookie

en: Page view
sv: Sidvy
