Tracardi (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Apply
te: ఆపాదించు
