Tracardi (1.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Percent
uk: Відсоток

en: Events
uk: Події

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Apply
uk: Застосувати

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Page view
uk: Вигляд сторінки

en: A/B Testing
uk: A/B-тестування

en: Select plugin
uk: Оберіть плаґін
