Tracardi (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Preview
vi: Xem trước

en: Percent
vi: Phần trăm

en: Events
vi: Sự kiện

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
